>
  • STRONY INTERNETOWE

    OFERTA

Strony Internetowe

O tym jak ważna jest w dzisiejszych czasach strona internetowa dla firmy nie trzeba już przypominać. Popularne powiedzenie głosi że jeśli nie ma Cię w internecie, to nie istniejesz. Trzeba przyznać że jest w tym wiele prawdy, oczywiście jeśli chodzi o sferę biznesu.

Strony internetowe, poza ciekawą i przyciągającą wzrok grafiką, muszą być przyjazne dla odwiedzających ją użytkowników. Zawsze trzeba zatem szukać kompromisu pomiędzy efektem wizualnym a użytecznością. Klienci powierzający nam budowę strony www swojej firmy, mogą być pewni że każdy apekt wyglądu i użyteczności zostanie dokładnie przemyślany.

Oferujemy tworzenie stron www od a do z, co w tym przypadku oznacza zarówno strony - wizytówki firm jak i bardzo rozbudowane serwisy. Nasze projekty są przygotowywane indywidualnie pod konkretnego klienta. Jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi trendami i zachowujemy standardy dobrego projektowania, znajdując przy tym miejsce na kreatywność.

Aktualizacja stron www

Zajmujemy się aktualizacją stron internetowych (nie tylko tych stworzonych przez naszą firmę). W ramach aktualizacji możemy dodawać nowe podstrony, zmieniać/dodawać treść i zdjęcia, czy wreszcie modyfikować grafikę i kod strony. W zależności od potrzeb klienta oferujemy zarówno aktualizacje jednorazowe, jak i stałą opiekę nad stroną (w oparciu o opłatę miesięczną lub roczną).

Strony z systemem CMS

Klientom którzy cenią sobie samodzielność i chcą osobiście dodawać na stronę treści i zdjęcia - dajemy taką możliwość. Po stworzeniu strony wysyłamy szczegółową instrukcję obsługi, która będzie pomocna przy aktualizacji treści na stronie. Dodatkowo wszystkim naszym klientom służymy radą również długo po zakończonym zleceniu.

Responsywne strony www

Oferujemy tworzenie responsywnych stron internetowych, czyli takich, które dostosowują swój wygląd do rozdzielczości ekranu na którym są przeglądane. Strony takie zmieniają m.in. wielkość i rozmieszczenie elementów, aby jak najlepiej dopasować się do wielkości ekranu. Responsywna strona będzie zatem trochę inaczej wyglądać na telefonie, tablecie, laptopie czy dużym monitorze, zachowując w każdym z tych przypadków swoją użyteczność.

Wczytuję stronę...